Αναζήτηση: Εργοστάσιο εφιαλτών του Thomas Ligotti σε ηλεκτρονική μορφή

καλησπέρα,

Είμαι καινούριος στο forum και απο ότι είδα το εργοστάσιο εφιαλτών δεν βρίσκεται με τίποτα. Το έχει κανείς σε ηλεκτρονική μορφή (πχ σκαναρισμένο pdf). Είναι η τελευταία μου ελπίδα να το διαβάσω.
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Κάποια στιγμή είχε γίνει συνανάγνωση του συγκεκριμένου βιβλίου εδώ στο φόρουμ. Υπάρχει περίπτωση τότε να εμφανίστηκε και ηλ. μορφή του βιβλίου. Αλλά και πάλι, μπορεί να κάνω λάθος και δεν ξέρω ποιος θα μπορούσε να βοηθήσει.
 
ok, θα ομολογησω το μεγεθος της άγνοιάς μου, αν και εχω μαθει τι ειναι sql και τρεχω queryα (Φάρε,ακούς;;;).

Προσπαθω να το ανεβάσω / μεταφερω με we transfer, @ΔημήτρηςΜ, κανει ωωωωρες να ολοκληρωσει και τα παρατάω, γιατι ματαιώνομαι

Οποιος εχει να προτεινει με απλά λόγια, πώς να το δώσω στα παιδια, speak now or forever hold your silence
 
Ευχαριστώ για τη βοήθεια που δεν μου δώσατε, νομίζω τα κατάφερα. Ετσι, θελω να με αγνοείτε, γιατι μονο ετσι βελτιώνομαι. :)))):))))
(αυτο το Τοστ θα αυτοανατιναχτει, αν ο ΔημητρηςΜ δεν εχει λαβει τιποτε)
 

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
@Έλλη Μ, πριν την αυτανάφλεξη να πω, ψάξε για το dropbox, δεν ξέρω πώς λειτουργεί :ντροπή:, αλλά μπορείς να ανεβάσεις εκεί και να στείλεις λινκ για να κατεβάσουν.
 
Top